Depunere solicitare de emitere acord de mediu pentru “Construire locuinta unifamiliala si imprejmuire”

ANUNȚ PUBLIC

05.05.2023

CONTIS ALEXANDRU RADU si CONTIS GABRIELA IOANA anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “CONSTRUIRE LOCUINTA UNIFAMILIALA SI IMPREJMUIRE” propus a fi amplasat in municipiul Dej, str Valcele, nr 42 D, judetul Cluj.

Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Cluj, din Cluj-Napoca, strada Calea Dorobantilor, nr 99 si la sediul CONTIS ALEXANDRU RADU, in Municipiul Dej, strada Dealul Rozelor, nr 5, ap 19, judetul Cluj, in zilele de luni-joi orele 09:00-14:00 si vineri intre orele 09:00-12:00. Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Cluj, Cluj-Napoca, strada Calea Dorobantilor, nr 99, judetul Cluj.